LISTA STARTOWA


Lista osób zapisanych na MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIE MTB XC DOBRZYŃ 2018

Łącznie zapisanych jest 66 zawodników.

Pozostało wolnych miejsc: BRAK LIMITU

Lp. Nazwisko Imię Rocznik Miasto Team Opłata
1 ALEKSIŃSKI PAWEŁ 1989 WŁOCŁAWEK NJS MTB WŁOCŁAWEK NIE
2 BOGDZIEWICZ MICHAŁ 1976 GDAŃSK APTEKA GEMINI NIE
3 CZARNECKA NATALIA 2006 DOBRZYŃ NAD WISŁĄ NIE
4 CZECHOWSKI DAWID 2004 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY NIE
5 DŁUŻNIEWSKI MARCEL 2004 RYPIN UKS CYKLIŚCI RYPIN NIE
6 DORSCH FILIP 2004 BYDGOSZCZ NBIKEAKADEMY NIE
7 DYKALSKA MARTYNA 2003 RYPIN UKS CYKLIŚCI RYPIN NIE
8 DZIEDZIC PIOTR 1965 BRZEZINY RAZ NA WOZIE BRZEZINYMTB TEAM NIE
9 GAŁĄZKA ANTONI 2005 BRZEZINY RAZ NA WOZIE BRZEZINYMTB TEAM NIE
10 GOLIŃSKI MARIUSZ 1963 GDYNIA ASE TREK GDYNIA NIE
11 GOŁĘBICKI PAWEŁ 1985 GDAŃSK TORUS TEAN NIE
12 GÓRNIAK MICHAŁ 1991 POZNAŃ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM NIE
13 GWIAZDA MATEUSZ 2004 BRZEZINY RAZ NA WOZIE BRZEZINYMTB TEAM NIE
14 GWIAZDA DAWID 2008 BRZEZINY RAZ NA WOZIE BRZEZINYMTB TEAM NIE
15 HOPPE MATEUSZ 1991 GDANSK SOPOCKI KLUB ZEGLARSKI NIE
16 IWASZKO ŁUKASZ 1979 BYDGOSZCZ BIKEBOYS.PL NIE
17 JAKUBOWSKI DOMINIK 2000 BRODNICA KOMOBIKE SCOTT NIE
18 JARZĘBOWSKI MIESZKO 2002 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN NIE
19 JARZĘBOWSKI MACIEJ 1974 RYPIN AGROLOK SPORTTEAM NIE
20 JASIŃSKI RAFAŁ 1994 GĄBIN NIE
21 JOKIEL RADOSŁAW 1985 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA NIE
22 KACZOROWSKI TOMASZ 1977 GDANSK BOGDZIEWICZ.COM NIE
23 KAMIŃSKI PIOTR 2001 WĄBRZEŹNO KOMOBIKE SCOTT NIE
24 KASIERSKI PRZEMYSŁAW 1981 BYDGOSZCZ FITSERWIS MTB TEAM NIE
25 KOBYLINSKI SZYMON 1970 GDANSK 7ANNA RONDO NS BIKES NIE
26 KOMSTA MARCIN 1974 PUCK BAUMAR BROTHERS NIE
27 KOWALIK RAFAŁ 1994 PŁOCK NIE
28 KOWALSKI SZYMON 2001 WĄBRZEŹNO AGROMIL MTB GREEN TEAM NIE
29 KRYNICKI PRZEMYSŁAW 1983 ZIELONA SISU-OWB TEAM NIE
30 KRZYŻYKOWSKI JAKUB 2003 GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN NIE
31 ŁYSIAK NORBERT 1974 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY NIE
32 ŁYSIAK TYMON 2005 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY NIE
33 MAŚLANA KATARZYNA 1986 GOSTYNIN NIE
34 MAŚLANY JANUSZ 1980 GOSTYNIN NIE
35 MAŚLANY DOMINIK 1979 GOSTYNIN NIE
36 PAKULSKA KATARZYNA 1991 GOSTYNIN ADALIGHT-AREALAMP NIE
37 PAWEŁCZYK MAREK 1974 WARSZAWA WESOŁA RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM NIE
38 PAWLAK RADOSŁAW 1977 BYDGOSZCZ SPORT SERWIS TEAM NIE
39 PIASECKI KRZYSZTOF 1973 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN NIE
40 PILARSKA RÓŻA 2005 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN NIE
41 PIWOWAR MACIEJ 2002 WŁOCŁAWEK WSKG ROWERY JAMRÓZ MONTIP TEAM NIE
42 PODGORSKA ZUZANNA 2004 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN NIE
43 PODGÓRSKI ADAM 1977 RYPIN CYKLIŚCI RYPON NIE
44 PROŚCIŃSKI JAROSŁAW 1971 BYDGOSZCZ SPORT SERWIS TEAM BYDGOSZCZ NIE
45 PRZYBYTEK MICHAŁ 1988 GDYNIA ASE TREK GDYNIA NIE
46 PULS PAWEŁ 2002 BYDGOSZCZ NIE
47 RUDZIŃSKI PAWEŁ 1980 MŁAWA TWISTER TEAM NIE
48 RYGIELSKI MARCIN 2007 NIEMCZ N-BIKE-ACADEMY NIE
49 SAMBURSKI SZYMON 1983 ZŁOTORIA/TORUŃ NIE
50 SASAK OSKAR 2002 WŁOCŁAWEK KK LEGIA 1928 NIE
51 SIBIŃSKI DAREK 1997 PŁOCK PŁOCKI KLUB KOLARSKI NIE
52 SIBIŃSKI DARIUSZ 1977 PŁOCK PŁOCKI KLUB KOLARSKI NIE
53 STRASZEWSKI PIOTR 1988 WŁOCŁAWEK LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK NIE
54 STREK MAREK 1972 LIPNO BRAK NIE
55 SZMYT ARTUR 1982 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY NIE
56 ŚWIERCZYŃSKI SAMUEL 2002 BRZEZINY RAZ NA WOZIE BRZEZINYMTB TEAM NIE
57 TARCZYKOWSKI TOMASZ 1976 MAKSYMILIANOWO N-BIKE ACADEMY NIE
58 TARCZYKOWSKI MARCEL 2005 MAKSYMILIANOWO N-BIKE ACADEMY NIE
59 TOMCZAK PAWEŁ 1976 GŁOWNO TOMCZAKTEAM NIE
60 TOMCZAK IGOR 2003 GŁOWNO RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM NIE
61 WENDERLICH PAWEŁ 1979 LIPNO BRAK NIE
62 WICZLING PATRYK 1992 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA NIE
63 ZABOROWSKI STANISŁAW 1992 LIPNO LIPA MTB NIE
64 ZIELONKA MACIEJ 1985 SOPOT ASE TREK GDYNIA NIE
65 ZIENKIEWICZ ŁUKASZ 1978 GDAŃSK NIE
66 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW 1978 ŁÓDŹ I FON KOLARZ KLUB NIE